Sú veci ktoré zostanú navždy v srdci

" Jedna z nich je láska k futbalu "

Hodiny

Kalendár

Rozpis zápasov

II.liga MŽ

Rozpis zápasov v sezóne 2009/2010

I. kolo (15.08.2009)  
ViOn Zlaté Moravce - Prievidza 15.08.2009
Okoličná na Ostrove - Piešťany 15.08.2009
Komárno - Galanta 15.08.2009
Šaľa - Bánovce n/B 15.08.2009
Nové Zámky - Lokomotíva Trnava 15.08.2009
Dunajská Streda - MŠK Hurbanovo 15.08.2009
Hlohovec - Nové Mesto n/Váhom 15.08.2009
II. kolo (22.08.2009)  
Hlohovec - Dunajská Streda 22.08.2009
MŠK Hurbanovo - Nové Zámky 22.08.2009
Lokomotíva Trnava - Šaľa 22.08.2009
Galanta - ViOn Zlaté Moravce 22.08.2009
Prievidza - Okoličná na Ostrove 22.08.2009
Nové Mesto n/Váhom - Piešťany 22.08.2009
Bánovce n/B - Komárno 22.08.2009
III. kolo (29.08.2009)  
Piešťany - Prievidza 29.08.2009
Okoličná na Ostrove - Galanta 29.08.2009
ViOn Zlaté Moravce - Bánovce n/B 29.08.2009
Komárno - Lokomotíva Trnava 29.08.2009
Šaľa - MŠK Hurbanovo 29.08.2009
Dunajská Streda - Nové Mesto n/Váhom 29.08.2009
Nové Zámky - Hlohovec 29.08.2009
IV. kolo (05.09.2009)  
Dunajská Streda - Nové Zámky 05.09.2009
Hlohovec - Šaľa 05.09.2009
Bánovce n/B - Okoličná na Ostrove 05.09.2009
Galanta - Piešťany 05.09.2009
Nové Mesto n/Váhom - Prievidza 05.09.2009
MŠK Hurbanovo - Komárno 05.09.2009
Lokomotíva Trnava - ViOn Zlaté Moravce 05.09.2009
V. kolo (12.09.2009)  
Prievidza - Galanta 12.09.2009
Piešťany - Bánovce n/B 12.09.2009
ViOn Zlaté Moravce - MŠK Hurbanovo 12.09.2009
Komárno - Hlohovec 12.09.2009
Šaľa - Dunajská Streda 12.09.2009
Nové Zámky - Nové Mesto n/Váhom 12.09.2009
Okoličná na Ostrove - Lokomotíva Trnava 12.09.2009
VI. kolo (19.09.2009)  
Hlohovec - ViOn Zlaté Moravce 19.09.2009
Nové Zámky - Šaľa 19.09.2009
Dunajská Streda - Komárno 19.09.2009
MŠK Hurbanovo - Okoličná na Ostrove 19.09.2009
Lokomotíva Trnava - Piešťany 19.09.2009
Bánovce n/B - Prievidza 19.09.2009
Nové Mesto n/Váhom - Galanta 19.09.2009
VII. kolo (26.09.2009)  
Galanta - Bánovce n/B 26.09.2009
Prievidza - Lokomotíva Trnava 26.09.2009
Piešťany - MŠK Hurbanovo 26.09.2009
Okoličná na Ostrove - Hlohovec 26.09.2009
Šaľa - Nové Mesto n/Váhom 26.09.2009
ViOn Zlaté Moravce - Dunajská Streda 26.09.2009
Komárno - Nové Zámky 26.09.2009
VIII. kolo (03.10.2009)  
Nové Zámky - ViOn Zlaté Moravce 03.10.2009
Dunajská Streda - Okoličná na Ostrove 03.10.2009
Hlohovec - Piešťany 03.10.2009
MŠK Hurbanovo - Prievidza 03.10.2009
Lokomotíva Trnava - Galanta 03.10.2009
Šaľa - Komárno 03.10.2009
Nové Mesto n/Váhom - Bánovce n/B 03.10.2009
IX. kolo (10.10.2009)  
Okoličná na Ostrove - Nové Zámky 10.10.2009
Bánovce n/B - Lokomotíva Trnava 10.10.2009
Galanta - MŠK Hurbanovo 10.10.2009
Prievidza - Hlohovec 10.10.2009
Piešťany - Dunajská Streda 10.10.2009
ViOn Zlaté Moravce - Šaľa 10.10.2009
Komárno - Nové Mesto n/Váhom 10.10.2009
X. kolo (17.10.2009)  
Nové Zámky - Piešťany 17.10.2009
Šaľa - Okoličná na Ostrove 17.10.2009
Dunajská Streda - Prievidza 17.10.2009
Hlohovec - Galanta 17.10.2009
MŠK Hurbanovo - Bánovce n/B 17.10.2009
Nové Mesto n/Váhom - Lokomotíva Trnava 17.10.2009
Komárno - ViOn Zlaté Moravce 17.10.2009
XI. kolo (24.10.2009)  
Lokomotíva Trnava - MŠK Hurbanovo 24.10.2009
Bánovce n/B - Hlohovec 24.10.2009
Galanta - Dunajská Streda 24.10.2009
Prievidza - Nové Zámky 24.10.2009
Piešťany - Šaľa 24.10.2009
Okoličná na Ostrove - Komárno 24.10.2009
ViOn Zlaté Moravce - Nové Mesto n/Váhom 24.10.2009
XII. kolo (31.10.2009)  
Nové Mesto n/Váhom - MŠK Hurbanovo 31.10.2009
Hlohovec - Lokomotíva Trnava 31.10.2009
Dunajská Streda - Bánovce n/B 31.10.2009
Nové Zámky - Galanta 31.10.2009
Šaľa - Prievidza 31.10.2009
Komárno - Piešťany 31.10.2009
ViOn Zlaté Moravce - Okoličná na Ostrove 31.10.2009
XIII. kolo (07.11.2009)  
Okoličná na Ostrove - Nové Mesto n/Váhom 07.11.2009
Piešťany - ViOn Zlaté Moravce 07.11.2009
Prievidza - Komárno 07.11.2009
Galanta - Šaľa 07.11.2009
Bánovce n/B - Nové Zámky 07.11.2009
Lokomotíva Trnava - Dunajská Streda 07.11.2009
MŠK Hurbanovo - Hlohovec 07.11.2009
XIV. kolo (27.03.2010)  
Galanta - Komárno 27.03.2010
Nové Mesto n/Váhom - Hlohovec 27.03.2010
MŠK Hurbanovo - Dunajská Streda 27.03.2010
Lokomotíva Trnava - Nové Zámky 27.03.2010
Bánovce n/B - Šaľa 27.03.2010
Prievidza - ViOn Zlaté Moravce 27.03.2010
Piešťany - Okoličná na Ostrove 27.03.2010
XV. kolo (03.04.2010)  
Šaľa - Lokomotíva Trnava 03.04.2010
Nové Zámky - MŠK Hurbanovo 03.04.2010
Dunajská Streda - Hlohovec 03.04.2010
Komárno - Bánovce n/B 03.04.2010
Okoličná na Ostrove - Prievidza 03.04.2010
Piešťany - Nové Mesto n/Váhom 03.04.2010
ViOn Zlaté Moravce - Galanta 03.04.2010
XVI. kolo (10.04.2010)  
Lokomotíva Trnava - Komárno 10.04.2010
Prievidza - Piešťany 10.04.2010
Galanta - Okoličná na Ostrove 10.04.2010
Bánovce n/B - ViOn Zlaté Moravce 10.04.2010
MŠK Hurbanovo - Šaľa 10.04.2010
Hlohovec - Nové Zámky 10.04.2010
Nové Mesto n/Váhom - Dunajská Streda 10.04.2010
XVII. kolo (17.04.2010)  
Nové Zámky - Dunajská Streda 17.04.2010
Šaľa - Hlohovec 17.04.2010
Okoličná na Ostrove - Bánovce n/B 17.04.2010
Komárno - MŠK Hurbanovo 17.04.2010
ViOn Zlaté Moravce - Lokomotíva Trnava 17.04.2010
Piešťany - Galanta 17.04.2010
Prievidza - Nové Mesto n/Váhom 17.04.2010
XVIII. kolo (24.04.2010)  
Galanta - Prievidza 24.04.2010
Bánovce n/B - Piešťany 24.04.2010
Lokomotíva Trnava - Okoličná na Ostrove 24.04.2010
MŠK Hurbanovo - ViOn Zlaté Moravce 24.04.2010
Hlohovec - Komárno 24.04.2010
Dunajská Streda - Šaľa 24.04.2010
Nové Mesto n/Váhom - Nové Zámky 24.04.2010
XIX. kolo (01.05.2010)  
Komárno - Dunajská Streda 01.05.2010
ViOn Zlaté Moravce - Hlohovec 01.05.2010
Okoličná na Ostrove - MŠK Hurbanovo 01.05.2010
Piešťany - Lokomotíva Trnava 01.05.2010
Prievidza - Bánovce n/B 01.05.2010
Galanta - Nové Mesto n/Váhom 01.05.2010
Šaľa - Nové Zámky 01.05.2010
XX. kolo (08.05.2010)  
Hlohovec - Okoličná na Ostrove 08.05.2010
Bánovce n/B - Galanta 08.05.2010
Lokomotíva Trnava - Prievidza 08.05.2010
MŠK Hurbanovo - Piešťany 08.05.2010
Dunajská Streda - ViOn Zlaté Moravce 08.05.2010
Nové Zámky - Komárno 08.05.2010
Nové Mesto n/Váhom - Šaľa 08.05.2010
XXI. kolo (15.05.2010)  
Komárno - Šaľa 15.05.2010
ViOn Zlaté Moravce - Nové Zámky 15.05.2010
Okoličná na Ostrove - Dunajská Streda 15.05.2010
Piešťany - Hlohovec 15.05.2010
Prievidza - MŠK Hurbanovo 15.05.2010
Galanta - Lokomotíva Trnava 15.05.2010
Bánovce n/B - Nové Mesto n/Váhom 15.05.2010
XXII. kolo (22.05.2010)  
Lokomotíva Trnava - Bánovce n/B 22.05.2010
MŠK Hurbanovo - Galanta 22.05.2010
Hlohovec - Prievidza 22.05.2010
Dunajská Streda - Piešťany 22.05.2010
Nové Zámky - Okoličná na Ostrove 22.05.2010
Šaľa - ViOn Zlaté Moravce 22.05.2010
Nové Mesto n/Váhom - Komárno 22.05.2010
XXIII. kolo (29.05.2010)  
ViOn Zlaté Moravce - Komárno 29.05.2010
Okoličná na Ostrove - Šaľa 29.05.2010
Prievidza - Dunajská Streda 29.05.2010
Galanta - Hlohovec 29.05.2010
Bánovce n/B - MŠK Hurbanovo 29.05.2010
Lokomotíva Trnava - Nové Mesto n/Váhom 29.05.2010
Piešťany - Nové Zámky 29.05.2010
XXIV. kolo (05.06.2010)  
MŠK Hurbanovo - Lokomotíva Trnava 05.06.2010
Hlohovec - Bánovce n/B 05.06.2010
Dunajská Streda - Galanta 05.06.2010
Nové Zámky - Prievidza 05.06.2010
Šaľa - Piešťany 05.06.2010
Komárno - Okoličná na Ostrove 05.06.2010
Nové Mesto n/Váhom - ViOn Zlaté Moravce 05.06.2010
XXV. kolo (12.06.2010)  
Okoličná na Ostrove - ViOn Zlaté Moravce 12.06.2010
Piešťany - Komárno 12.06.2010
Prievidza - Šaľa 12.06.2010
Galanta - Nové Zámky 12.06.2010
Bánovce n/B - Dunajská Streda 12.06.2010
Lokomotíva Trnava - Hlohovec 12.06.2010
MŠK Hurbanovo - Nové Mesto n/Váhom 12.06.2010
XXVI. kolo (19.06.2010)  
Dunajská Streda - Lokomotíva Trnava 19.06.2010
Nové Zámky - Bánovce n/B 19.06.2010
Šaľa - Galanta 19.06.2010
Komárno - Prievidza 19.06.2010
ViOn Zlaté Moravce - Piešťany 19.06.2010
Nové Mesto n/Váhom - Okoličná na Ostrove 19.06.2010
Hlohovec - MŠK Hurbanovo 19.06.2010